Kalkulator OC AC You Can Drive

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kalkulator OC AC You Can Drive

Towarzystwo You Can Drive kieruje swoją ofertę do ludzi młodych i właśnie z myślą o nich stworzyło swój kalkulator OC AC. Od razu można zauważyć, że został on pozbawiony niepotrzebnych, trudnych pojęć prawniczych, porady dla użytkowników zapisano lekką, swobodną formą i nawet szatę graficzną dostosowano do wymagań młodych kierowców. Wystarczy samo wejście na stronę YCD, aby jeszcze przed przeprowadzeniem kalkulacji OC i AC wysnuć przypuszczenie, że wyliczenie składki nastąpi szybko i bezproblemowo.

Działanie kalkulatora OC i AC YCDKalkulator OC AC You Can Drive

Ilość pytań w formularzu kalkulatora ograniczono do minimum, a cały proces podzielono na dwie części: wyliczenie składki i zakup.

Na początku kalkulacji, podobnie jak w przypadku każdego tego typu narzędzia, towarzystwo YCD prosi o podanie danych:
– samochodu: modelu, marki, pojemności silnika i jego mocy, roku produkcji, stanu technicznego i przebiegu pojazdu,
– ubezpieczonego: daty urodzenia, kodu pocztowego w miejscu zamieszkania, historii dotychczasowego ubezpieczenia.

Na dwóch stronach kalkulatora znajduje się formularz do wypełnienia. Trzecia i zarazem ostatnia przedstawia nam już propozycję cenową ubezpieczenia samochodu w YCD wraz z możliwością dokupienia dodatkowej ochrony, np.:
– Assistance,
– NNW dla kierowcy i pasażerów i samego ubezpieczonego.
Tutaj także istnieje możliwość podziału proponowanej składki na raty (przy cenie polisy wyższej niż 200 złotych).

Zainteresowani zakupem Autocasco mogą zadecydować o wysokości udziału własnego w szkodzie, manewrować zakresem ubezpieczenia i zmienić sposób likwidacji szkody za pomocą „edycji założeń” (po prawej stronie ekranu).

Jeżeli użytkownik kalkulatora zdecyduje się na zakup polisy zostanie przekierowany na stronę, która umożliwi mu założenie konta w YCD. Z jego pomocą będzie mógł w przyszłości kontaktować się ze swoim ubezpieczycielem. Kolejnym krokiem do zakupu polisy jest tylko uzupełnienie danych i ustalenie sposobu płatności. Zakupioną polisę będzie można wydrukować po pobraniu jej z konta klienta.

Dodaj komentarz