Kalkulator OC AC Uniqa

[Głosów:3    Średnia:1.7/5]

Kalkulator OC AC UNIQA

Połączenie UNIQA TU SA, UNIQA TU na Życie SA i TU FILAR SA w maju 2004 roku i wejście w skład Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA w Polsce znacznie wzmocniło pozycję towarzystwa UNIQA. Wraz z tak znaczącymi zmianami zapowiadano także bardzo dynamiczny rozwój firmy, optymalizację wewnętrznych procesów i przede wszystkim – nowsze, prostsze podejście do klienta.
Niestety nie przełożyło się to na udostępnienie do dyspozycji Internautów kalkulatora OC AC.

Towarzystwo UNIQA nie posiada jeszcze internetowego narzędzia do wyliczenia składek ubezpieczeń komunikacyjnych.

Na potrzeby klientów wprowadzono już kalkulator wyliczający składki za ubezpieczenie turystyczne i mieszkaniowe. Mamy więc nadzieję, że wkrótce UNIQA wyjdzie także naprzeciw oczekiwaniom właścicieli pojazdów.

Kalkulator OC AC  UNIQA na stacjach Orlen

Na dowód odwagi w wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań ubezpieczyciel zdecydował się w lipcu 2013 roku na uruchomienie testowego programu z możliwością zakupu polisy OC na 15 stacjach paliw Orlen w Warszawie i Krakowie. Jak zapowiadał, korzystając ze specjalnego automatu newis, wyłącznie po skanowaniu dowodu rejestracyjnego, można niezobowiązująco poznać proponowaną składkę ubezpieczenia. Sam zakup polisy miałby trwać krócej niż zakup paliwa. Niestety nie mamy informacji czy testowy program spełnił oczekiwania zarówno właścicieli pojazdów, jak i samego towarzystwa UNIQA.

Tymczasem, kierowcy, którzy „nie przepadają” za tak wyszukanymi nowinkami technicznymi mogą zakupić polisę w placówce towarzystwa. Obecnie UNIQA posiada rozmieszczone w całej Polsce:
37 agencji generalnych
63 przedstawicielstwa
16 oddziałów
15 filii
Najbliższą agencję stacjonarną można znaleźć na stronie http://www.uniqa.pl/home/Map.php

Dodaj komentarz