Kalkulator OC AC AXA Direct

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Kalkulator OC AC Axa Direct

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa Direct stara się „przyciągnąć” do grona swych klientów jak najwięcej osób za pomocą licznych promocji cenowych w OC i rozbudowanej oferty AC. Co najciekawsze, Axa nie boi się (tak jak większość firm) ubezpieczenia młodych kierowców. Również dla nich przygotowano tutaj konkurencyjną cenę polisy i ciekawe promocje.

Zakup polisy w Axa Direct oznacza dla wszystkich właścicieli pojazdów dodatkowy bonus w postaci:

– zniżki za skorzystanie z ubezpieczenia metodą on-line (20%),

– kodu promocyjnego,

– udziału w akcji „rozdawaj zniżki znajomym”.

 

Skorzystanie z kalkulatora OC i AC Axa nie powinno zająć nam więcej niż 5 minut. Najlepiej oczywiście posłużyć się w tym czasie danymi z dowodu rejestracyjnego i prawa jazdy. W ten sposób uzyska się najbardziej wiarygodną ofertę.

Działanie kalkulatora OC i AC Axa Direct

Samo wypełnienie formularza rzeczywiście nie jest skomplikowane. Łatwo zauważyć jednak, że jest on bardziej rozbudowany, w porównaniu z kalkulatorami innych towarzystw. Z niestandardowych pytań można tutaj wymienić wykonywany zawód głównego kierowcy, czy „najdłuższy okres używania jednego samochodu” – to wydaje się nie do końca zrozumiałe. Oczywiście zasadności tych pytań nie podważamy, zdając sobie sprawę z tego, że każde towarzystwo samo decyduje o ocenie ryzyka ubezpieczeniowego.

 

Kalkulator Axa Direct ma z pewnością dużą zaletę dla użytkownika: formularz zawierający pytania początkowe nie został podzielony na odrębne strony, dzięki czemu zainteresowany klient nie musi martwić się, że po „przebrnięciu” przez jedną z nich, zostanie poproszony o kolejne uzupełnienie danych.

Od poznania ceny polisy dzieli nas więc tylko wypełnienie pól z informacjami o kierowcy/właścicielu pojazdu, jego historii bezszkodowej jazdy i pojeździe. Kolejne strony kalkulatora zawierają:

– wybór pakietu,

– wybór opcji dodatkowych,

– dane do polisy,

– zakup polisy.

 

Ofertę ubezpieczenia w Axa można uzupełnić dokupując dodatkowo:

– ochronę od pożaru, kradzieży, ubezpieczenie szyb, opon, NNW, Assistance oraz samochód zastępczy.

 

Podczas korzystania z kalkulatora mamy możliwość zdecydowania o wprowadzeniu udziału własnego i sposobie likwidacji szkody w AC. Możemy także wybrać dogodny sposób płatności; kartą kredytową, przelewem bankowym i elektronicznym lub tradycyjną wpłatę.

AXA kalkulator OC /AC

Dodaj komentarz