Kalkulator OC AC Generali

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kalkulator OC AC  Generali

Grupa Generali to trzeci co do wielkości koncern ubezpieczeniowy w Europie. W Polsce – już sama nazwa ubezpieczyciela kojarzy się z czytelną ofertą, niezawodną likwidacją szkód i „przyjaznym” traktowaniem klienta.

Właściciele pojazdów zainteresowani zakupem polisy OC lub AC przez internet mogą zapoznać się z propozycją Generali (Direct) bezpośrednio na stronie głównej towarzystwa. Posłużenie się elektronicznym kalkulatorem powinno zająć użytkownikowi nie więcej niż kilka minut. Pamiętajmy jednak o rzetelnym wprowadzeniu danych, ponieważ nawet drobna zmiana może wpłynąć na cenę polisy. Dlatego w trakcie kalkulacji najlepiej skorzystać z dowodu rejestracyjnego i prawa jazdy.

Działanie kalkulatora  OC AC Generali Direct

Na pierwszej stronie kalkulatora zostaniemy poproszeni o wpisanie wiadomości na temat właściciela i pojazdu. Do oceny ryzyka ubezpieczeniowego towarzystwo Generali potrzebuje:
– danych pojazdu (dla aut, które obejmuje ubezpieczenie AC wyświetli się dodatkowa lista wyposażenia standardowego i opcjonalnego),
– danych właściciela i współwłaściciela pojazdu: wiek, data uzyskania prawa jazdy, kod pocztowy w miejscu zamieszkania,
– historii ubezpieczenia.

Możemy także podać tutaj swoje dane kontaktowe (jeżeli jesteśmy zainteresowani kontaktem telefonicznym lub e-mailowym ze strony towarzystwa Generali). Pominięcie tego punktu nie wpływa na dalszą kalkulację ceny.

Na kolejnej stronie kalkulatora wybieramy interesujące nas opcje ubezpieczenia (OC, AC, OC+ AC oraz ubezpieczenia dobrowolne, np. Assistance, NNW, Bagaż, Ochrona Prawna). Co istotne – mamy możliwość zaznaczenia swoich potrzeb wielokrotnie, tak aby dobrać ofertę indywidualnie, do własnych wymagań.
Tutaj także zapoznamy się z podziałem składki na raty i zapiszemy kalkulację, aby powrócić do niej w późniejszym terminie.

Osoby zdecydowane na zakup polisy przenoszą się na kolejną stronę kalkulatora i uzupełniają dane osobowe właściciela oraz numery: VIN (nadwozia) i rejestracyjny. Na tym etapie decydujemy o sposobie otrzymania polisy (listownie czy e-mailem).

Dodatkowo, potwierdzenie zawarcia umowy oraz dane do płatności otrzymamy na naszą pocztę elektroniczną.

Kalkulator OC AC Generali

 

 

One thought on “Kalkulator OC AC Generali

  1. Dzięki! Bardzo przydatne 😉 Chociaż teraz fajniejszą szatę graficzną mają i trochę bardziej intuicyjny jest ich kalkulator OC i AC.

Dodaj komentarz