Kalkulator OC AC Warta

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kalkulator OC AC Warta

Towarzystwo ubezpieczeniowe Warta w pełni zasłużyło na miano jednego z najbardziej stabilnych ubezpieczycieli w Polsce. W końcu jego tradycje sięgają prawie tak daleko wstecz, jak historia PZU. Bardzo bogata oferta, świetne opinie ubezpieczonych dotyczące zarówno obsługi klienta jak i konkurencyjnej ceny to tylko kilka z licznych atutów tego towarzystwa. Na dowód swojej owocnej działalności firma przedstawia również wiele wyróżnień branżowych i nagród.

 

Towarzystwo Warta ogłasza, że chociaż jego historia działalności ma bardzo stare korzenie, konstrukcja oferty ubezpieczenia samochodu i podejście do klienta jest zgoła odmienne – bardzo nowoczesne i dostosowane do potrzeb współczesnego ubezpieczonego.

 

Dlatego tak bardzo dziwi nas fakt, że Warta nie posiada internetowego kalkulatora OC i AC.

 

Na chwilę obecną to towarzystwo może zapewnić nam zakup polisy metodą on-line tylko w przypadku ubezpieczeń turystycznych i mieszkaniowych. Mamy nadzieję, że jest to pierwszy krok do poszerzenia propozycji na ubezpieczenia komunikacyjne.

 

Na razie pozostaje nam tylko wizyta w jednej z licznych placówek stacjonarnych towarzystwa lub umówienie się na spotkanie z agentem. Warto tutaj dodać, że na osoby, które zdecydują się na taki sposób zakupu polisy OC i/lub AC czeka bardzo rozbudowany wachlarz ofertowy.

 

Towarzystwo Warta proponuje nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne z: OC, AC, Asisistance, Ochroną kierowców i pasażerów i ubezpieczeniem Szyb, ale także ochronę:

– domu i mieszkania,

– podróży

– inwestycji,

– firm,

– życia i zdrowia. 

Dodaj komentarz