Kalkulator OC AC HDI Asekuracja

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kalkulator OC AC HDI

28 grudnia 2012 roku połączono spółki HDI Asekuracja TU i TUiR „Warta” S.A. Dzięki temu, towarzystwo HDI znacznie wzmocniło swoją pozycję i wzbogaciło się o doświadczenie lidera na polskim rynku – Warty. Samo HDI nie posiada tak długoletniej historii na polskim rynku (działa tutaj zaledwie 10 lat), ale warto zaznaczyć, że na świecie jego marka istnieje prawie sto lat.

Połączenie z TU Warta nie spowodowało zmiany logo firmy ani jej przeobrażenia. Dlatego dotychczasowi klienci mogą nadal korzystać z ochrony ubezpieczeniowej „pod znakiem HDI”.

Od czasu połączenia towarzystw oferta HDI została wzbogacona, wprowadzono także korzystne promocje i atrakcyjne ceny polis. Obecnie, potencjalni klienci firmy mogą wykupić ochronę: domu i mieszkania, firmy, podróży, rolników i pojazdów.
Dostępne w HDI ubezpieczenia komunikacyjne to:
– OC,
– Autocasco,
– Assistance,
– NNW,
– Szyby,
– Opony,
– Mini GAP.

Towarzystwo HDI nie posiada internetowego Kalkulatora OC i AC

Dla właścicieli pojazdów przyzwyczajonych już do możliwości ubezpieczenia samochodu metodą on-line, brak kalkulatora HDI wydaje się bardzo kłopotliwy. Na stronie internetowej czytamy „wzniosłe” przesłania firmy mówiące o dążeniu do najlepszej i najbardziej przyjaznej formy obsługi klientów, ale niestety, „władze” towarzystwa prawdopodobnie nie miały na myśli internautów.

Zainteresowani zakupem polisy mogą jedynie zadzwonić na infolinię firmy lub odwiedzić najbliższą placówkę stacjonarną. Metodą on-line zgłosimy do HDI wyłącznie szkodę komunikacyjną.

Dodaj komentarz