Kalkulator OC AC Link4

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kalkulator OC AC Link4

Towarzystwo Link4 jest jednym z pionierów, którzy na polski rynek wprowadzali ubezpieczenia kupowane nie przez agentów, a przez telefon, a później internet. Do chwili obecnej nic się nie zmieniło i również dziś polisę w Link4 można zawrzeć w kilka minut, dzięki dostępnie do kalkulatora składki, który zamieszczony jest na stronach towarzystwa. Samo jego odnalezienie nie nastręczy żadnych problemów, ponieważ zaraz po wejściu na witrynę od razu widać, gdzie należy kliknąć, aby obliczyć dla siebie składkę.

Dane pojazdu
W pierwszej kolejności użytkownik zostanie zapytany o sam pojazd, który ma zostać objęty ochroną OC. Dla Link4 istotne są następujące dane:
rodzaj pojazdu – osobowy, terenowy, dostawczy, osobowo-dostawczy
rok produkcji
marka i model
rodzaj paliwa
typ nadwozia i pojemność silnika

Istotne jest również, czy pojazd posiada instalację gazową, jaki jest jego obecny i planowany przebieg, jak się go użytkuje oraz gdzie jest parkowany nocą. Jeżeli samochód posiada dodatkowe wyposażenie, które właściciel również chce objąć ochroną, trzeba będzie skontaktować się z ubezpieczycielem i dokończyć obliczenia przy pomocy konsultanta.

Właściciela lub właściciele
Następny zestaw pytań dotyczy właściciela lub właścicieli pojazdu. Towarzystwo Link4 interesuje stan cywilny, data urodzenia, częstotliwość z jaką pojazdem przewożone są dzieci, kod pocztowy w miejscu zamieszkania i ile lat doświadczenia w prowadzeniu pojazdu posiada właściciel. Następnie zostanie się poproszonym o podanie gdzie ubezpieczony był pojazd i jakie zniżki za bezszkodową jazdę wypracował kierowca.

Wyniki kalkulacji
Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie wymagane pytania klient zostaje przekierowany na ekran wyników, który przedstawia oferty, jakie Link4 może zaproponować na ubezpieczenie danego pojazdu. Na tym etapie kierowca ma możliwość dodawania lub zabierania polis dodatkowych, jak NNW, Auto assistance, czy ubezpieczenie szyb. Jeżeli jest taka możliwość przedstawiona zostanie również propozycja na pełną ochronę pojazdu, czyli pakiet OC+AC. W razie problemów, cały czas wyświetla się numer telefony, pod który można zadzwonić i poprosić konsultanta o pomoc.

Formularz skonstruowany jest tak, że do wypełnienia jest jedynie jedna strona z pytaniami podzielonymi na poszczególne działy, a wypełnienie go zajmuje co najwyżej kilka minut.

Zawarcie umowy
Jeżeli zaproponowana składka i dodatkowe ubezpieczenia są zadowalające, można przejść do zawarcia umowy. W tym celu należy kliknąć na przycisk „Kup tera”, umieszczony pod wyliczeniami, który przenosi klienta na kolejną stronę, aby mógł uzupełnić wymagane dane, jak imię i nazwisko, pesel, dokładny adres zamieszkania, nr VIN czy nr rejestracyjny pojazdu. Ubezpieczenie dostarczane jest na skrzynkę mailową po zaksięgowaniu płatności.

Kalkulator OC AC Link4

 

Dodaj komentarz