Kalkulator OC AC Benefia

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kalkulator OC AC Benefia/ Benefia24.pl

Towarzystwo ubezpieczeniowe Benefia opiera sprzedaż swoich produktów na sieci agencyjnej. Dodatkowo wprowadzono ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych direct za pośrednictwem Benefia24.pl. Zgodnie z informacją znajdującą się na stronie głównej kalkulatora obliczenie składki zajmuje tam zaledwie 2 minuty. Przekonajmy się sami, czy tak jest w istocie.

Działanie kalkulatora Benefia24.pl

W kalkulatorze BENEFIA24 zostaniemy poproszeni o wypełnienie kilku stron formularza. Na każdej z nich nie ma wielu pytań, a ciekawa konstrukcja kalkulatora powoduje, że cały proces przechodzimy szybko i bezbłędnie.
Dodatkowym ułatwieniem i „wglądem do tego co nas jeszcze czeka po drodze” może być tabelka umieszczona po prawej stronie ekranu, w której zaznaczono poszczególne kroki prowadzące do poznania ceny polisy. Towarzystwo Benefia24 zapyta nas o:
– rodzaj interesującego nas ubezpieczenia,
– dane pojazdu,
– dane właściciela,
– przebieg ubezpieczenia,
– dane dotyczące polisy.

Po wypełnieniu wszystkich pól otrzymamy wyliczenie ceny polisy, ale… na stronie z propozycją składki nie mamy możliwości dodania dodatkowej ochrony (np. NNW, Assistance). Aby tego dokonać musimy wrócić więc na początek, czyli do punktu „rodzaj ubezpieczenia”. Na szczęście nie trzeba przechodzić „wstecz” wszystkich kroków, gdyż możemy posłużyć się wspomnianą tabelą po prawej stronie ekranu i przejść od razu do wybranego punktu. Niestety, uzupełnienie danych może wpłynąć na czas kalkulacji i nie zmieścimy się w „magicznych” 2 minutach.

Kolejna uwaga:

Kalkulator BENEFIA24 zawiera bardzo mało szczegółów oferty. Dlatego najlepiej zapoznać się z OWU ubezpieczeń dobrowolnych jeszcze przed przystąpieniem do wyliczeń. Pamiętajmy także o zaznaczeniu interesującej nas sumy ubezpieczenia NNW na samym początku kalkulacji.

Zakup polisy OC, AC on- line

Użytkownicy serwisu BENEFIA24 mogą nabyć ubezpieczenie OC, AC przez internet po uzupełnieniu danych osobowych. Nowi klienci zakładają konto, które nie tylko posłuży do finalizacji zakupu, ale także do kontaktu z towarzystwem ubezpieczeniowym. Klienci, posiadający już ważne konto w BENEFIA24 używają swojego loginu i hasła.

 

Benefia Kalkulator OC AC

Dodaj komentarz