Kalkulator OC AC Concordia

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kalkulator OC AC Concordia

Towarzystwo ubezpieczeń Concordia obecne jest na polskim rynku od 1997 roku. Obecnie współpracuje z 450 bankami, posiada 12 oddziałów oraz prawie 40 przedstawicielstw i Agencji Generalnych. Zapoznanie się z ofertą i skorzystanie z niej jest możliwe, również dzięki pośrednikom, których w całym kraju jest ponad 2000.
Firmę Concordia Ubezpieczenia tworzą Concordia Polska TUW, która specjalizuje się w ochronie majątku oraz WTUŻiR Concordia Capital S.A. zajmująca się sektorem ubezpieczeń na życie.
Towarzystwo Concordia nie posiada niestety internetowego narzędzia jakim jest kalkulator składek, z oferty można jednak skorzystać przez odwiedzenie jednej z placówek lub kontakt z infolinią.
Concordia posiada standardową ofertę na ubezpieczenie pojazdu, ale dla wybranych klientów, którzy spełniają określone warunki może zaproponować dodatkową polisę, o podwyższonym standardzie.
Ubezpieczyciel dla właściciela pojazdu może zaproponować:
polisę odpowiedzialności cywilnej – OC
autocasco – AC
Auto Assistance
Starter Assistance – ASS proponowane przez firmę Starter, specjalizującą się w świadczeniu pomocy na drodze oraz naprawę na miejscu zdarzenia, za pomocą mobilnych warsztatów
NNW dla kierowcy i pasażerów
Ochronę Prawną – OP

Ponad to w towarzystwie Concordia można zakupić ubezpieczenie o nazwie Concordia Auto. Jest to polisa, która może być zakupiona przez właściciela pojazdu, który:
jest w wieku 39-69 lat
mieszka w małej lub średniej miejscowości
zawiera w Concordii inne ubezpieczenia majątkowe ze składką w wysokości 225 zł lub wyższą
posiada pojazd nie starszy niż 10 lat i wart nie mniej niż 15 000 zł
Pakiet Concordia Auto zapewnia kompleksową naprawę szkód, pełną ochronę pojazdu od wszystkich ryzyk, naprawę pojazdu w wariancie serwisowym, z użyciem oryginalnych części, rozpoczęcie likwidacji uszkodzeń gdy ich wartość przekroczy 400 zł, bezpłatną pomoc na drodze w ramach Auto Assistance, naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowanie do najbliższego warsztatu, zakupienia NNW dla kierowcy nawet na 100 000 zł, poradę prawną na telefon, obowiązującą również w czasie kontroli drogowej. Pakiet ten obejmuje wszystkie ubezpieczenia dla samochodu, jakie oferowane są dla klientów indywidualnych.

 

Sprawdź Kalkulator OC AC i oblicz składkę w 5 minut!

Dodaj komentarz