Kalkulator OC AC Ergo Hestia

[Głosów:2    Średnia:1/5]

Kalkulator OC AC Ergo Hestia

Towarzystwo Ergo Hestia istniej od 1991 roku, z siedzibą w Sopocie. Jest połączeniem towarzystwa Hestia oraz jednego z największych konsorcjów finansowych w Europie – grupy Ergo. Połączenie i zmiana nazwy nastąpiła w roku 2000 i od tego czasu ubezpieczyciel funkcjonuje jako Ergo Hestia. Całość należy do największego reasekuratora na świecie – Munich Re.

Jest to również właściciel towarzystwa MTU, kierowanego głównie do osób z małych miejscowości i cieszącego się dużą popularnością oraz szybkim tempem rozwoju.

Obecnie ubezpieczyciel nie udostępnia dla swoich klientów internetowego narzędzia jakim jest kalkulator ofert OC i AC. Wszelkie formalności można załatwić poprzez odwiedzenie przedstawiciela lub kontakt z infolinią, której numer podany jest na stronach internetowych towarzystwa.

Jeżeli jest się już klientem, można skorzystać z eKonta, które pozwala na zarządzanie ubezpieczeniami, bez konieczności wychodzenia z domu. Dla właścicieli pojazdów, które obecnie nie posiadają ochrony oferowane są następujące produkty:
OC
AC
NNW
ASS – assistnace
Dodatkowo proponowane są specjalne pakiety chroniące nie tylko pojazd, ale także dom i rodzinę. Pakiety te noszą nazwę:
Ergo 7
Hestia 1
Hestia 7
Ubezpieczenia te w różnym stopniu obejmują ochroną i gwarantują odszkodowanie w przypadku różnych zdarzeń. Polisy te dostępne są o różnym zakresie, od niewielkiego, do pełnego. To klient decyduje, który zakres jest dla niego najkorzystniejszy. Ubezpieczenia te to zabezpieczenie przed uszkodzeniami pojazdu, jego kradzieżą, wypadkami i zdarzeniami losowymi.

Kalkualtor OC AC Ergo Hestia

Dodaj komentarz