Kalkulator OC AC Allianz

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Kalkulator OC AC Allianz/ Allianz Direct

Towarzystwo ubezpieczeniowe Allianz cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. Tę firmę wyróżnia wśród ubezpieczycieli nie tylko oferta dopasowana do potrzeb właścicieli pojazdu, ale także wzorowa obsługa ubezpieczonych.
Również internetowy kalkulator Allianz jest przygotowany ze szczególną dbałością, a co najważniejsze – nie zawiera zbędnych pytań. Wyliczenie ceny polisy za pomocą kalkulatora nie zajmuje wiele czasu, a procedura podczas przeprowadzania obliczeń zamyka się w dwóch krokach:

Krok 1

Wypełniamy poszczególne pola formularza wpisując:
– dane pojazdu: markę, rok produkcji, model, datę pierwszej rejestracji, wersję wyposażenia,
– dane właściciela pojazdu: formę własności, kod pocztowy w miejscu zamieszkania, wiek kierowcy,
– przebieg dotychczasowego ubezpieczenia OC: zniżki z ostatniej polisy, liczbę szkód w poprzednim roku, nazwę firmy w której zakupiono aktualną polisę,

a następnie wybieramy przycisk „oblicz”

Krok 2

Kolejna strona kalkulatora przedstawia propozycje ubezpieczenia pojazdu. Możemy również zaznaczyć na niej wybór dodatkowej ochrony w postaci NNW, Ochrony Prawnej i Assistance. To także najlepszy moment na podział proponowanej składki na dogodne raty.

Ostatnim etapem korzystania z kalkulatora jest już sam zakup polisy. Towarzystwo Allianz pozostawia nam wybór: ubezpieczenia on-line lub telefonicznego skontaktowania się z agentem. Kalkulacje możemy także opuścić i powrócić do niej w innym terminie.
Wybór metody on-line (czyli przez internet) wymaga uzupełnienia danych właściciela (PESEL, pełny adres, imię, nazwisko) i pojazdu (numer VIN, numer rejestracyjny).

Kalkulator OC AC ALLIANZ

Dodaj komentarz